O nas

Firma Ellcom — Staszów — kasy fiskalne, komputery i laptopy

Firma Ellcom jest kontynuacją działalności znanej wcześniej jako ELKOM S.C. Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych, komputerów i laptopów ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie to najlepsze wzorce współpracy z Klientami w całej Polsce. Od lat dostarczamy najlepsze rozwiązania służące obsłudze przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w sprzedaży kas fiskalnych oraz nowoczesnych systemów księgowych, magazynowych i sprzedażowych. Prowadzimy serwis i dokonujemy przeglądów urządzeń fiskalnych. Stawiamy na jak najlepszą współpracę z Klientami. Dzięki niej możemy poszczycić się setkami dobrych opinii. Jesteśmy liderem sprzedaży i serwisu w branży kas fiskalnych w województwie świętokrzyskim. Współpracujemy ze znanymi producentami. Ma to znaczący wpływ na zadowolenie naszych Klientów.

Kasy fiskalne dla biznesu

Siedziba naszej firmy znajduje się w Staszowie w województwie świętokrzyskim. Region naszego działania to nie tylko najbliższe rejony. Duże doświadczenie oraz wieloletnia praktyka pozwala nam na obsługę przedsiębiorstw w całej Polsce. Nasze kasy fiskalne trafiają do firm w Warszawie, Krakowie, Łodzi, czy Poznania. Dokonujemy obowiązkowych przeglądów i serwisu kas w województwie świętokrzyskim. Swoje usługi oferujemy także przedsiębiorcom prowadzącym działalność poza tym regionem. Dzięki nam firmy świadczące usługi i sprzedaż towarów pracują płynnie i bez zbędnych przestojów. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, dopasowane do profilu działalności. Świadczymy także usługi doradztwa i szkoleń w zakresie obsługi kas fiskalnych.

Dlaczego warto kupić kasę fiskalną w Ellcom ze Staszowa?

Jesteśmy profesjonalistami. W branży sprzedaży kas fiskalnych istniejemy od dwóch dekad. Przekład się to na najwyższy poziom obsługi, jak również dogodną współpracę. Naszą satysfakcją jest stale rosnąca ilość zadowolonych przedsiębiorców. Oferujemy rozwiązanie w postaci kas fiskalnych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Wspomagamy je widocznością w Sieci. Projektujemy i budujemy strony internetowe, dzięki którym firmy zdobywają odbiorców w Sieci. Oferujemy wsparcie na każdym etapie instalacji urządzeń fiskalnych. Implementujemy wygodne rozwiązania w postaci oprogramowania księgowego, sprzedażowego i magazynowego. Ułatwiają one pracę. Oszczędzają czas, a co za tym idzie także pieniądze naszych Klientów. Sprawiamy, że prowadzenie biznesu staje się łatwiejsze i satysfakcjonujące. W Staszowie i województwie świętokrzyskim słyniemy z nowatorskich rozwiązań, oferując przy tym największy wybór kas fiskalnych. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy i profesjonalne podejście do postawionych zadań. Oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Sugerując nowoczesne rozwiązania, wznosimy Twój biznes na nowoczesny, wysoki poziom obsługi. Znamy się na rzeczy i chętnie dzielimy wiedzą. Oferujemy przy tym darmową wycenę projektów i dopasowania optymalnych rozwiązań dla każdego biznesu.