Novitus

Kasy fiskalne online

kasy fiskalne
Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa doskonale sprawdza się w branży gastronomicznej oraz dla klientów którzy w łatwy i szybki sposób potrzebują wystawić FV z poziomu kasy.
kasa fiskalna staszów
NOVITUS ONE ONLINE to "młodsza siostra" kasy NEXT. Posiada te same funkcjonalności co NEXT ONLINE. Jedyną różnicą jest brak klawiatury mechanicznej, co wpływa na zmniejszenie gabarytów kasy. Kasę pokochali mechanicy oraz wulkanizatorzy. Niewielki rozmiar lecz ogromne możliwości.
nano online staszów
Mobilna kasa fiskalna NANO online to kwintesencja ergonomii i designu, przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne.
kasa fiskalna mała online staszów
NOVITUS MAŁA ONLINE to kontynuacja bardzo dobrze znanej kasy Mała Plus E. Powiększona baza towarowa do 20 tys. kodów oraz jej niezawodność i wytrzymałość to cechy które charakteryzują tą kase.
kasa fiskalna online sento staszow
NOVITUS SENTO ONLINE jeżeli potrzebujemy kasy do większego punktu sprzedażowego ten wybór jest idealny. 50 tys. kodów towarowych, szybkość działania oraz bezawaryjność to główne cechy tej kasy.
kasa nano 2 online staszów
NOVITUS NANO II ONLINE Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży.
kasa link online staszow
NOVITUS LINK ONLINE to taka Mała ONLINE w "ładniejszym opakowaniu". Do tego dochodzą dodatkowe klawisze skrótów, gdzie szybko możemy zaprogramować potrzebną nam funkcję lub towar.

Drukarki fiskalne online

drukarki fiskalne staszów
DEON ONLINE to mała przenośna drukarka fiskalna, która bez problemowo pracuję z większością programów dostępnych na rynku. Ponadto posiada bazę towarową do 1 000 000 kodów.
drukarki fiskalne staszów
BONO ONLINE jest to urządzenie wykorzystywane w sklepach, marketach, hurtowniach, recepcjach hoteli, stacjach paliw.
drukarki fiskalne staszów
HD ONLINE to drukarka przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie zarówno szybkość, jak i precyzję wydruku.

Programowanie, szkolenie z obsługi, podłączenie do systemu sprzedażowego oraz fiskalizacja i zgłoszenie do Urzędu Skarbowego w cenie kasy.